Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen İsminizi Girin

Günümüzün en çok dizi ve film izleme platformu olan Netflix günden güne kullanıcı sayısı artmakta. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Netflix özellikle pandemi döneminde satışlarında muazzam bir artış görülmüştü. Bugün ki yazımızda sizlere ekibimizin hazırladığı Netflix en çok izlenen 5 film nedir hep beraber öğrenelim.

Çok sayıda kullanıcısı olan Netflix herhalde Dizi ve Film platformunda zirvede bulunuyor diyebiliriz. Kullanıcılarına birçok özellik sunan bu platformda hangi filmler popüler bir bakalım

Extraction

EXTRACTION

En çok izlenen filmler arasında 5. sırayı alan Extraction konusus ile oldukça sürükleyici bir senaryoya sahip filmin konusuna gelecek olursak; Bir uyuşturucu kaçakçısının kaçırılan oğlunu kurtarmak için Bangladeş’e gönderilen bir paralı askerin hikayesini anlatıyor.

The Adam Project

THE ADAM PROJECT

Listemizin 4. sırasında yer alan The Adam Project bilim kurgu filmi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin konusuna gelecek olursak; 2050 yılında insanlık distopik bir gelecekte yaşamaktadır. Zaman yolculuğunu finanse eden Maya Sorian, geleceğin tek hükümdarıdır.

Bird Box

BIRD BOX

Listemizin 3. sırasında yer alan Bird Box konusu ile oldukça ilgi çekmekte. Konusuna gelecek olursak; Peşlerinde olan kötü bir varlıktan kurtulmak için gözleri bağlı bir şekilde yola koyulan bir kadın ve çocuklarının hikayesini anlatmaktadır.

Don’t Look Up

DON'T LOOK UP

Listemizin 2. sırasında yer lan Don’t Look Up filmi yer alıyor. Bilim kurgu filmi olan bu film senaryosu ile oldukça sürükleyici film olarak karşımıza çıkıyor. Konusu ise Dünya’yı yok edecek yaklaşan bir kuyruklu yıldız hakkında bir medya turu aracılığıyla insanlığı uyarmaya çalışan iki düşük seviyeli gökbilimciyi canlandırmaktadır.

Red Notice

RED NOTICE

Listemizin 1. sırasında yer alan Red Notice kadrosu ve senaryosu ile en çok izlenen filmler arasında yer alıyor. Filmin konusuna gelecek olursak; Piskopos’u yakalamak için sanat hırsızı Booth ile birlikte çalışan FBI ajanı Hartley’i konu alıyor.

İzlenmesi Gereken 5 Tarihi Film

- Sponsorlu Bağlantı -

spot_img

Netflix En Çok İzlenen 5 Film