Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen İsminizi Girin

Son zamanların en ünlü kötü karakterlerinden biri olan Joker serinin ikinci filmi ile beyazperdede seyirciler ile buluşmayı bekliyor. Joker 2 filminin vizyon ve tarihi detayları ile belli oldu.

Joker karakteri kendi evreninde kötü bir role sahip olsa da oldukça fazla hayran kitlesine sahip. Özellikle son filmi ile birlikte oldukça beğeni toplayan filmin ilk serisi dikkatleri üstüne çekmişti.

Sinema dünyasında yer alan bilgilere göre, Joker 2, 4 Ekim 2024 tarihinde seyircilerle beyazperdede karşılaşacağız. Serinin ikinci filminin adı ise Joker: Folie A Deux (İki Kişilik Delilik) isminde olacağı söylentiler arasında. Ayrıca devam filminin senaryosunu yönetmen Todd Phillips ve Joaquin Phoenix birlikte yazdı. Bilindiği üzere gene joker karakterini Joaquin Phoenix canlandıracak.

joker 2

İlk filmin konusuna gelecek olursak; Joker, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck’in hayatına odaklanıyor. Toplum tarafından dışlanan bir adam olan Arthur, hayatta yapayalnızdır. Sürekli bir bağ kurma arayışında olan Arthur, yaşamını taktığı iki maske ile geçirir.

2. filmin konusuna gelecek olursak şuan da henüz tam bir bilgi bulunmamakta. Ama ortaya atılan en büyük iddia Lady Gaga’nın Harley Quinn rolünde olacağı ve filmin bir müzikal şeklinde geçeceği yönünde. Diğer bir iddia ise ilk filme benzer şekilde psikolojik-gerilim tarzında olacağını söylüyor.

Özellikle DC evreni Marvel ile rekabetinden dolayı yüksek maliyetli filmler çıkarmaya başladı bunlardan biriside Joker 2 olacak gibi duruyor.

- Sponsorlu Bağlantı -

spot_img

Joker 2 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!