Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen İsminizi Girin

Günümüzün en aktif kullanılan platformlarından biri olan Disney Plus günden güne kullanıcı sayısı artmakta. Geçtiğimiz aylarda Disney Plus, 43 ülke ve 11 yeni bölgenin lansman tarihlerini açıklamıştı. Disney Plus 14 Haziran tarihinde yayın hayatına giriş yaptı. Disney Plus zaten içerikleri oldukça geniş bir kitleye hitap etmekte. Bugün ki konumuz ise izlenilmesi gereken 5 Disney Plus dizisi.

Son zamanlarda oldukça abone artışı yaşanan Disney Plus’ta büyük bütçeli güzel diziler bulunuyor. Ekibimizin sizlere hazırlamış olduğu Disney Plus dizileri şu şekilde.

Ayrıca bkz: İzlenilmesi Gereken 5 Marvel Dizisi

The Walking Dead

The Walking Dead

Ekibimizin sizlere hazırlamış olduğu Disney Plus dizileri arasında yerini alan The Walking Dead konusu ile oldukça sürükleyici bir dizidir konusuna gelecek olursak; The Walking Dead dizisi zombi salgının başlaması ve devamında sağ kalanların verdikleri mücadeleyi anlatmaktadır.

Moon Knight 

Moon Knight

Ekibimizin sizlere hazırlamış olduğu Disney Plus dizileri arasında yerini alan Moon Knight Marvel evrenin süper kahramanlarından biridir. Konusuna gelecek olursak; Dissosiyatif kimlik bozukluğu ile mücadele eden eski bir ABD denizcisine bir Mısır ay tanrısı Khonshu’ya ait güçler devredilir. Süper güçlere kavuşan Marc Spector, çok geçmeden bu yeni güçlerin sıkıntılı hayatı için hem bir lütuf hem de bir lanet olabileceğini öğrenir.

Welcome to Earth

Welcome to Earth

Ekibimizin sizlere hazırlamış olduğu Disney Plus dizileri arasında yerini alan Welcome to Earth gezegendeki en tuhaf, en sıra dışı ve heyecan verici manzaralara yaklaşmak için dünyanın farklı köşelerine seyahat eden National Geographic kaşifleri tarafından yönlendiriliyor.

Better Nate Than Ever

Better Nate Than Ever

Ekibimizin sizlere hazırlamış olduğu Disney Plus dizileri arasında yerini alan Better Nate Than Ever 13 yaşındaki Nate Foster, büyük bir Broadway yıldızı olmayı hayal ediyor. O ve en iyi arkadaşı Litty, Lilo and Stitch Müzik seçmeleri için seçmelere katılmak üzere New York’a cesur bir yolculuk düzenlerler.

Star Wars: The Clone Wars

Star Wars The Clone Wars

Ekibimizin sizlere hazırlamış olduğu Disney Plus dizileri arasında yerini alan Star Wars: The Clone Wars Dave Filoni’nin yönettiği ve George Lucas tarafından baş yapımcılığı yapılan bir 2008 animasyon filmidir.

- Sponsorlu Bağlantı -

spot_img

İzlenilmesi Gereken 5 Disney Plus Dizisi