Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen İsminizi Girin

Günümüzde artık dizi izlemek hobi olur hale geldi her bireyin bir tane olsa da izlediği bir dizi bulunmakta. Bazı kişiler uzun dizilerin yerine tek seferde izlenecek mini dizileri tercih etmekte. Bugün ki yazımızda sizlere ekibimizin hazırladığı en iyi 5 mini dizi önerisi ile karşınızdayız.

Teknolojinin gelişmesi ile aslında her evde bulunan televizyonların biraz da olsa popülerliği azalmıştır. Özellikle Film ve Dizilerin izlenmelerini kolaylaştırmak için birçok çevrimiçi film ve dizi izleme platformları geliştirildi. Bunlardan biri olan Netflix öne çıkıyor.

Ayrıca bkz: En Sevilen 5 Dizi Önerisi

Bu platformlar arasında en çok kullanılan Netflix bu konuda zirvede bulunmakta. Netflix mini dizileri oldukça izlenir durumda gözüküyor. Bu diziler arasında yabancı mini dizileri unutmamak gerekir. Bugün ki yazımızda sizlere tek seferde izlenecek mini dizi önerileri hakkında önerilerde bulunacağız.

The Queen’s Gambit

The Queen’s Gambit

Mini dizi önerilerimiz listesinde yerini alan The Queen’s Gambit konusu ile oldukça sürükleyici bir dizidir. Konusu hedefi dünyanın en büyük satranç oyuncusu olmak olan Elizabeth Harmon isimli satranç dahisi bir öksüzün sekiz ila yirmi iki yaşları arasında alkol, ilaç bağımlığı ve duygusal güçlüklerle mücadele ettiği yaşam öyküsünü takip ediyor.

Rise of Empires: Ottoman

Rise of Empires Ottoman

Mini dizi önerileri arasında Rise of Empires: Ottoman dizisini es geçmek olmaz. Dizi konusuna gelecek olursak; Fatih Sultan Mehmet olarak bilinen 2. Mehmet’in destansı hikayesinin anlatılacağı dizide İstanbul’un fethine kadar gidecek.

Unorthodox

Unorthodox

Mini dizi önerisi listemizde yerini alan Unorthodox, kendisine yeni bir hayat kurmak isteyen genç bir kadının hikayesini konu ediyor.

Chernobyl

Chernobyl yasam kecisi

Önerdiğimiz mini diziler arasında dünyada yaşanan en büyük felaketlerden biri olan Çernobil vakasını konu alan dizi oldukça başarılı bir senaryosu ile karşımızda.

When They See Us

When They See Us

Mini dizi önerilerinde yer verdiğimiz When They See Us konusu ile birçok insanı etkileyen diziler arasında yerini alıyor Konusuna gelecek olursak; 19 Nisan 1989’da gerçekleşen Central Park koşucu vakasıyla ilgili gerçek olaylara dayanıyor.

- Sponsorlu Bağlantı -

spot_img

En İyi 5 Mini Dizi Önerisi